Ik hou van beetje ruige jongens, En ondanks dat Amsterdam een half studentenstad is, zijn er weinig jongens van mijn smaak :( Ik ben een beetje skate chick en hou van alles daar omheen.
Ik hoop dat dit het begin is van goede dingen voor ons wanneer je me hier bericht. Ik ben zo enthousiast over ons. Ik weet zeker dat dit binnenkort heel spannend voor ons zal zijn.
Ik hoop dat ik een goede man, een oprecht, mooi hart kan vinden en de droom heb om echte liefde, een gezond lichaam en de meest gevoelige gevoelens in de wereld te delen, dat is respectvol en liefdevol elke dag, dat we romantische nachten hebben en ochtenden vol kussen.
Je bent een single man die open staat voor een lange relatie. Je bent aantrekkelijk en je rookt niet. Ik hou ook niet van mannen die drinken en altijd dronken worden. Je gebruikt ook geen drugs en bent welgemanierd.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sarraawams, 26 jaar · Stuifzand
Ik zoek iemand om mijn tijd aan te besteden. Iemand meelevend, creatief, suf, moeilijk in verlegenheid te brengen, outdoor,
Alicia11291, 26 jaar · Almere Haven
Ik maakte echt een grapje hoor, kijk, ik val meestal wel op jongens met donker haar die toch wel een koppie groter zijn dan ik.
Micheelll, 26 jaar · Bevere
Ik weet niet echt meer waar ik op val. Ik heb niet een bepaald type man, dus ik ben benieuwd wie er met me uit wil?
Alicexx148, 27 jaar · Neerglabbeek
Houd je net zoveel van seks als ik? Ik wil er niet alleen voor gaan, maar voor het allerbeste gaan. Alleen de ondeugendste zaken
Orianan, 26 jaar · Waalwijk
Een man die voor veel open staat en mij toch nog de nodige vrijheid geeft.
Lessely, 27 jaar · Oostende
Je hoeft niet ervaren te zijn in BDSM maar er wel voor open staan. Je bent dominant en houd er van om mij opdrachtjes te geven
Sammie-single, 26 jaar · Holwerd
xxx
Tattooo, 27 jaar · IJsselstein
Ik ben niet op zoek, maar flirten vind ik wel lekker kinky. beetje spannend chatten en wat foto's uitwisselen lijkt me ook