Niet gelijk beginnen met hee lekker ding of mag ik je msn en telnr want daar reageer ik niet eens op. Verzin een originele openingszin en als je me nieuwsgierig weet te maken... wie weet ; -)
Als je denkt dat dit geweldig voor ons gaat worden, dan denk ik dat we de kans krijgen om samen te zijn. Laten we het vandaag beter maken voor ons. Ik ben klaar voor alles wat het leven mij kan bieden.
Ik wil niks blijvends, een paar keer afspreken en seks hebben met elkaar maar verder niks. Ik hou sowieso al niet van verplichtingen maar ik zoek zeker geen vaste minnaar. Je praat niet al te veel over mijn vriend of jouw partner (als je die zou hebben), laat ons het gewoon oppervlakkig houden.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
MetallicaChick, 27 jaar · Oldebroek
Ik heb niet heel veel eisen vind het alleen wel fijn als je niet al te klein bent gezein ik zelf 1.76 ben.
Shaney2013, 26 jaar · Rotterdam
volgt
HikHik, 27 jaar · Essene
Ik wil dat je romantisch voor me bent. Als je dat doet ben ik er vrij zeker van dat ik je zal belonen met iets dat je nooit zult vergeten.
Inge4, 26 jaar · Bocholt
volgt
Trotsmeiske, 27 jaar · Nieuwenhove
Humor vind ik wel belangrijk. Daarmee breek je snel het ijs. En verder zien we wel.
XMiaa, 27 jaar · Nijmegen
volgt
AnaInBlack, 27 jaar · Deinum
iemand die open minded is, goed gevoel voor humor, en ook zorgzaam. Een man die weet hoe een vrouw te behandelen en weet wat
Misterie3, 26 jaar · De Bilt
Geachte prins op je witte pony, paard, hobbelpaard, auto, fiets, bus en bootje ,skateboard, skateboard, limo, rolschaatsen,