Een relaxte man, iemand die het leven neemt zoals het komt en zich niet over van alles en nog wat zorgen gaat zitten maken over wat misschien kan gaan gebeuren.
Je bent niet te houden wanneer je weet dat seks mijn ding is en dat ik nu nog niet kan vrijen met een man maakt jou des te meer zeker dat jij mijn grote held gaat worden. Jouw pik is lekker en groot en je doet het graag uitvoerend en deftig hard!
Ik ben op zoek naar een goede man, loyaal, lief en respectvol. Ik ben klaar voor een sterke relatie om elke dag plezier te hebben en over de wereld te reizen. Mijn ideale match is om aardig, nauwgezet te zijn en te weten hoe ik met veel liefde mijn hart kan winnen.
Een man lief maar ook sexy. Iemand waar ik mee kan praten maar ook veel plezier mee kan hebben in bed. Een single man, die positief in het leven staat,.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
BellaGlow, 27 jaar · Hoensbroek
Ben jij ook die man wie seks belangrijk vind, hou je van een sensuele vrouw met een goede party borsten. Vind het belangrijk
Sexystudente, 27 jaar · Neerwinden
Je bent een leuke spannende jongen, zonder al teveel poespas en erom heen gedraai kun je aangeven wat je wel en niet wilt. Verder
Lynn2014, 27 jaar · Rosmalen
Volgt
DellLila, 27 jaar · Zandhoven
Als je van dansen houdt, krijg je extra punten! Voor mij is het niet belangrijk als je dansbewegingen leuk zijn, maar je moet
Rorrixx, 26 jaar · Eemnes
Je zoekt hetzelfde als mij en je zal me alles vertellen waar je aan denkt en het idee dat je hebt van wat we zouden moeten doen.
WOPPERTJE, 27 jaar · Roderwolde
Heel ondeugend en lekker.
Fannymore, 27 jaar · Groningen
Jij bent net als ik en wil dingen doen die niet mogen. Iemand die wel grenzen op wil zoeken en ze samen wil verkennen. Jij bent
Janelle, 26 jaar · Winschoten
Een man die werk van me maakt. Die me kan verleiden maar die ook lief en aardig tegen me is. Een man die me niet gaat claimen maar