Je kan soms mij of iemand best goed tot stop manen! Je kan een beetje dwingen haha. en je bent open eerlijk en spontaan. Je hebt een spannende hobby. En een leuke vrienden groep.
Ik wilde eens kijken of ik via deze site misschien een leuk iemand ontmoet wat een date kan worden of wie weet kan uitstromen in een relatie ( je weet het nooit).
Ik ben single en hopelijk ben jij dat ook. Ik ben er aan toe om samen met jou iets te gaan opbouwen wat misschien wel eens kan leiden tot een relatie. Wij gaan daar werk van maken?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Lyna0, 26 jaar · Den Dolder
Ik wil iemand die me altijd vrolijk en blij maakt en niet de reden is waarom ik huil., En natuurlijk zou je een geweldig gevoel
MissHotlips, 27 jaar · Arendonk
dolle dwaze jongens zoals mij, maar die ook wel serieus kunnen zijn. Die niet teveel aan hun zelf denken, maar ook aan anderen.
Juana Vrouw, 26 jaar · Sas van Gent
Volgt
Lydia1990, 27 jaar · Dronten
Zou het erg leuk vinden als jij ook wat romantiek in je hebt, jij hebt ook behoefte aan wat gezelligheid. Wat ik het meest belangrijke
Alisaa90, 27 jaar · Gent
Weet je hoe lastig het is om de juister persoon te vinden? En wil je nu ook wel eens iemand vinden waar je jegoed bij voelt en waar
Doggydog1990, 27 jaar · Eindhoven
Alles behalve iemand die zich stoerder voor doet dan hij in werkelijkheid is, ik hou van leuke dingen doen en hoop jij ook natuurlijk!
Nud3 Britney, 26 jaar · Sluis
Het type van niet lullen maar afspreken. Zo ben ik zelf ook. Je moet wel een beetje sexy zijn en dol zijn op intens knuffelen.
Jayla Hard, 27 jaar · Emmeloord
Kan ik jou verleiden om met mij mee te gaan richting de zon? Samen op een handdoek genieten van de warme stralen?! Natuurlijk