Ben jij de man van mijn dromen? Wel moeilijk om te zeggen wat voor man dat moet zijn maar dat zie ik dan wel, ok? Wat het belangrijkste is dat is dat jij je zelf ook wilt settelen, dat je van dieren houdt en creatief bent maar ook dat je goed voor jezelf kan zorgen.
Je hebt een goed idee van wat we samen moeten doen, ik hou van een slimme man, zodat hij dingen kan voorstellen die we het beste zullen doen! Wees eerlijk en aantrekkelijk, ik hoop dat je heet en sexy bent!
Stinkend rijk!!! :p Grapjuuhhh!! Zolang je maar niet op kamers woont of nog bij je moeder want dat is zo lame! Voor de rest als je maar lekker makkelijk bent en tegen een stootje kunt. vertel me niet dat ik lekker ben, dat weet ik zelf ook wel :p
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Jane1990, 27 jaar · Meppel
ik ben op zoek naar mijn droomprins. Ik wil geen man die al getrouwd is. verder moet hij niet saai en jaloers zijn.
MeMerle, 26 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een open persoon en geen gesloten boek, een boek is immers gemaakt om te lezen en niet om dicht te blijven, nietwaar?
Sophietje, 26 jaar · Venlo
laat maar weten!
LiciousSingle, 27 jaar · Breda
volgt
AbbieLemon, 26 jaar · Ingelum
Je bent niet op zoek naar een relatie, maar je wilt een leuke vrouw zoals mij, behandelen op de manier die ik het leukst vind.
DueDate, 26 jaar · Alphen aan den Rijn
Trefwoorden; gevoelig, betrouwbaar, humor, lief, zorgzaam, iemand die ook kan geven in plaats van alleen maar nemen.
MiChiwawa, 26 jaar · Bolsward
We zouden geliefden of vrienden kunnen zijn, maar ik ben liever vrienden met benefit. We kunnen zo nu en dan samen zijn, maar
Bridgitxxx90, 27 jaar · Dronten
Ik vind het geweldig als een man spontaan mijn kont aait. Ik wil dat je kreunt als je die dikke lul in mijn poesje stopt!