Spontane man die houd van een zekere rust maar ook erg onrustig en enthousiast kan zijn. Wel gekleed is en ook met alle gemak een spijkerbroek aan trekt naar een groot gala feest. Jezelf kunnen zijn in alle situaties. En bovendien het gezellig vind eens wat nieuws te ondernemen. Daarbuiten heb ik weinig op of aanmerkingen. De spanning begint bij Hallo.
Ik heb niets met stoere macho's met een grote mond die alleen maar aan zichzelf denken. Liever heb ik een zachtaardige jongen, die dol is op leuke dingen ondernemen en openstaat voor meer dan een enkel afspraakje.
Vind jij het ook niet leuk om alleen te zijn en wil je je leven ook graag delen met iemand? Ben je iemand die uitgaan wel leuk vind, maar het ook heerlijk vind om het gewoon thuis lekker gezellig te gaan maken samen?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Babsderbabs, 27 jaar · Herfelingen
Je hebt gewoon zin in een verzetje..
BabyNoaaaa, 26 jaar · Lelystad
Ik zoek een man die gewoon leuke dingen wil doen samen. Samen tijd doorbrengen, misschien als vrienden, misschien als meer.
Elenore, 26 jaar · Westkapelle
Geile man die graag sex heeft met volslanke meid
Stelllaa, 27 jaar · Hulst
Of je nu een relatie hebt of niet, het kan me niet zoveel schelen. Ik kan vrij ontvangen en heb niemand om voor te zorgen, alleen
MJmorgan, 26 jaar · Nunspeet
Jij bent een slimme en intelligente kerel die wel van een goed gesprek houdt. Maar je moet natuurlijk ook wel een sexy kant
HottyJen, 26 jaar · Mussel
Je experimenteert graag met seks en je kunt je geen dag zonder voorstellen. Als we goed met elkaar kunnen opschieten, is het
Thaabby, 26 jaar · Horst
Je bent heel ervaren als het gaat om het aanraken van mijn lichaam met je vingers, je zou kunnen proberen wat room of chocolaatjes
Linsefien, 26 jaar · Assen
Een leuke man die net als ik gek is op lachen en op een positieve manier in het leven staat. Ben jij op zoek naar het serieuze?