Ik ben niet zo groot dus met mijn lengte moet je natuurlijk geen probleem hebben haha. Wat ik belangrijk vind is dat je bij mij jezelf moet kunnen zijn, lief en attent bent, dus geen macho, je mag als man best je emoties tonen.
Veel seks en lekker genieten, ik wil het graag en dat is het voornaamste. Ik vind een naakt mannenlichaam meer dan aantrekkelijk. Ik hou van een heerlijke tijd met een mooie man. Dan wel in bed... Mag ik jou het bed in sleuren?
Jij bent single, op zoek naar een leuke spontane dame die geen schulden heeft en dergelijke? Dan ben je namelijk wel goed bij mij. Heb mijn zaakjes perfect op orde, alleen dat been he ;) Je staat er open voor om met mij te daten.
Ik ben hier om een lekkere geile man te vinden die alles voor me wilt doen, en weet zeker dat ik zo iets kan vinden! Ik ben hier om een seks relatie aan te gaan, wil je dat ook? Laten we er dan werk van maken.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ondeugend, 27 jaar · Lokeren
beetje prettig gestoord en knap is wel leuk maar een mooi karakter is nog wel belangrijker
Vacantiemeid, 26 jaar · Hengelo
Je bent een leuke jongen die samen met mij wel wil reizen of city, tripje maken. Je bent niet te opdringerig en bent hartstikke
Iolanda, 27 jaar · Almere
Jij schrikt niet van mijn wens en als je er zelf nog geen ervaring mee hebt is niet erg. Dan gaan we het samen proberen en zien
Vic1990toria, 27 jaar · Aalst
Jij hebt zelf ook wat in te brengen in bed, je bent niet bang voor speeltjes en ook het spelen van een bijvoorbeeld een strenge
Saskia1, 26 jaar · Katwijk
een leuke knappe meid is ook wel welkom voor nieuwe ervaringen
1001Nachten, 26 jaar · Geel
Een man die het niet erg vind om samen met mij in de keuken te staan. Van gezelligheid houd. Er een leuke tijd van wil gaan maken.
Jannetx, 27 jaar · Zuidwolde
Het zou super zijn als je een beetje uit de omgeving zou komen zodat wij samen leuke dingen kunnen gaan doen, maar afstand moet
Chattergirl, 27 jaar · Leeuwarden
Ik zou graag iemand willen ontmoeten met wie ik leuke dingen kan ondernemen, kan lachen, met wie ik gezellige gesprekken