Als jij zegt dat zoek ik ook dan moet het vast helemaal goed gaan komen. Ik hou er erg van om samen op de bank naar een film te kijken. Alleen vind ik dat echt helemaal niks en ik zou het echt heel erg fijn vinden om daar een maatje in te krijgen.
Zou je graag bij een persoon zoals mij kunnen zijn? Zou jij graag thuis tijd met mij over van alles en nog wat willen babbelen of gewoon de hele dag samen met mij doorbrengen?
Het is niet gemakkelijk voor jongens om te doen, maar elke man die attent is op wat een meisje zegt of doet, is een man die uiteindelijk het meest succesvol zal zijn om je gelukkig te zijn. Als hij kleine details over u weet, kent hij de kleine dingen die u ook in een relatie zullen plezieren.