De eigenschappen die ik in jou zoek zijn: lief, spontaan, aardig, romantisch en vooral ondernemend. Ik heb geen voorkeuren qua uiterlijk maar heb wel een lichte voorkeur voor oudere mannen.
Je bent op zoek naar iemand die niet zo standaard is? een beetje net dat anders heeft en doet als die 100 mensen in de bus whaha zie je het al voor je? 100 mensen in een bus?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ionaa, 24 jaar · Maastricht
Steek jij de bbq aan? Zet ik het drank koud, vrienden over de vloer lekker eten. Daarna stappen en savonds een feestje in mijn
TravelFanatic, 25 jaar · Hillegom
Altijd klaar om nieuwe dingen uit te proberen, op zoek naar iemand om mee te lachen en te zien hoe het gaat. Als je een fatsoenlijke
Pinkpuck, 24 jaar · Maartensdijk
Eigenlijk is dat makkelijk en kort gezegd, je moet eerst de kans geven het boek te lezen voor je er een oordeel over geeft. Durf
YesElla, 25 jaar · Eede
Het lijkt jou ook wel wat om mij lekker in het water te nemen en nog veel meer lekkers met mij te doen!
Ikkuwil, 25 jaar · Kaatsheuvel
Perfect hoef je niet te zijn, dat ben ik ook niet. Maar ik moet me wel goed bij je voelen. Op mijn gemak, geborgen en beschermd.
Tarapeftcho, 24 jaar · Aartselaar
Volgt
-BadGirl-y93, 24 jaar · Genemuiden
Ik ben niet op zoek naar een vast vriendje, daar heb ik geen tijd voor. Ik zoek alleen voor regelmatig een heerlijke geile beurt.
CarrotEvie, 25 jaar · Schouwerzijl
Ik zou het verschrikkelijk vinden om de man die ik uitgekozen achteraf getrouwd blijkt te zijn. Ik wil geen man die van een