Ben jij een leuke jongen? Wel eerlijk zijn he?? hahaha! Lekker spontaan, gezellig en goed gevoel voor humor? Jaja, ik heb mijn eisen :p Ik val eigenlijk wel op die stoere beachboys figuren, lekker bruin, beetje schouderlang haar en een surfplank onder je arm. Maar in Nederland is het lang niet zo mooi weer en knappe jongens zijn schaars... Nee grapje. Ik ben daar toch neit zo kritisch om ;) Lekker verwarrend he?
Na het lezen van mijn berichtje heb jij toch wel een beetje medelijden en wil jij mij hiermee komen helpen. Daarnaast zou het fijn zijn als wij alles rustig kunnen doen.
Je bent een leuke en spontane jongen die het liefst ook nog sportief is. Maar dat maakt voor een gesprek niet uit. hihi Als het jou wat lijkt, dan spreken we elkaar wel snel denk ik zo.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LauratjeSingle, 24 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
Volgt
Jilly3337, 25 jaar · Almere
Ik zoek niet iets specifieks in iemand. Wat ik wel zoek is iemand met wie ik zowel lichamelijk als geestelijk dingen kan delen.
Deliaaxx, 25 jaar · Meerstad
Ben jij die serieuze man, die man die ik kan vertrouwen, wat wilt maken van zijn leven? Opzoek naar geluk net als ik? Single
Xknapperd, 24 jaar · Tholen
AnnaHhh, 25 jaar · Lommel
Ben jij een avontuurlijke man die een avontuur met mij wil aangaan? Ik wil graag geil doen met een man die mij kan verwennen.
Pretty Amb3R, 24 jaar · Leuven
Zitten wij een beetje op één lijn? Dan zou ik graag willen weten hoe jij een beetje bent en niet afschrikt om
Vioohlet, 25 jaar · Asten
Als je me echt geil kunt maken, zal ik ervoor zorgen dat je van me gaat genieten. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar gaan
Hotske, 24 jaar · Boschoord
Een leuke jongen waarmee ik samen dingen kan gaan ondernemen. Je vind het niet vervelend als ik eerst de kat uit de boom kijk.