Ik hou van rustige mannen, eerlijk, van goede gevoelens, die houden van kunst en lezen. Als je degene bent die ik zoek, stuur me dan een bericht. Laten we ons met elkaar verbinden.
Zou je graag bij een persoon zoals mij kunnen zijn? Zou jij graag thuis tijd met mij over van alles en nog wat willen babbelen of gewoon de hele dag samen met mij doorbrengen?
Ga jij niet gelijk oordelen over leeftijd en wil je gewoon samen met mij wat van het leven genieten en leuke dingen doen dan zou ik het echt heel erg fijn vinden als wij elkaar beter gaan leren kennen. We kunnen echt wel wat leuks opbouwen toch?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LaTitzia, 25 jaar · Heusden
Deze uitdaging wil je wel aangaan met me. Misschien heb je zelfs nog wel de een of andere verrassing voor me in petto? Daar kijk
Darling2Night, 25 jaar · Creil
Ben jij een eerlijke man? Oprecht en lief voor je vrouwtje? Je hoeft me heus niet met alles gelijk te geven hoor, want een man
Teodorrah, 24 jaar · Haarsteeg
ja wat moet ik nou over jou, hier neer zetten?
Liefje18, 24 jaar · Assen
Je moet ouder dan 18 zijn en jonger dan 26 zijn! Je moet van paarden houden en andere dieren! Niet elk weekend dronken thuis
Julie9393, 25 jaar · Almelo
Ik wil een man ontmoeten die liefhebbend is, en leuk om in de buurt te zijn. Ik heb geen type zolang je van me houdt. Het kan me
Looking4XXX, 25 jaar · Bedum
lekker en minimaal 15cm ( liever 25 maar ja wie heeft dat nou?hihihi )
Robin1410, 25 jaar · Delwijnen
Woman on top ook lekker, maar heb je ook zin in meerdere standjes neuken? Ik weet zeker dat we echt lekkere dingen gaan doen.