Een leuke man die een beetje goed eruit ziet, niet slordig is en vooral lief is en zijn hart op de juiste plek heeft zitten. Je mag van mij best een beetje stoer zijn maar je liever niet stoerder voordoen dan je bent. Sta jij open voor leuk contact dan hoop ik snel een berichtje te krijgen.
Pijpen vind je zalig en wat je ook zalig vindt is standje 69. Dan proberen we gelijk klaar te komen. Ik ben alleen niet stil als ik geil ben. Dan hoor je mij hard kreunen en voor jou een teken dat je het goed doet.
Jong en gewoon lekker in je vel. Gek op niets doen en hangen en soms misschien voor de tv kast. En dan computer hier en daar gewoon lekker doen waar je zin in hebt. Wat je te bieden hebt maakt me niet zo veel uit wel dat je het meent en me niet voor het lapje gaat zitten houden want daar heb ik een hekel aan. See Ya