Als jij zegt dat zoek ik ook dan moet het vast helemaal goed gaan komen. Ik hou er erg van om samen op de bank naar een film te kijken. Alleen vind ik dat echt helemaal niks en ik zou het echt heel erg fijn vinden om daar een maatje in te krijgen.
Lekker spontaan en het liefste een beetje enthousiast. Jij mag net zoals mij best wel zenuwachtig zijn daar heb ik geen enkele moeite mee. Maar niet een man die alleen maar op de bank hangt en het leven aan zich voorbij laat gaan.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Missje, 25 jaar · Doetinchem
Biwoman18, 25 jaar · Utrecht
Lyrahh, 25 jaar · Amersfoort
Als je denkt dat je me een speciaal gevoel gaat geven, denk ik dat we de kans krijgen om samen te zijn. Word je daar nu opgewonden
Supshoda, 24 jaar · Holthees
Een man die graag met mij plezier wil maken en mijn vriendje wil worden, ik hoop dat je me ergens naartoe kunt brengen en we kunnen
Briiska, 25 jaar · Eindhoven
Een man die van muziek houdt. Een man die muziek weet te waarderen. Een man die graag nieuwe mensen ontmoet vanwege muziek.
Sossophie, 25 jaar · Nuis
Ik zoek een man die serieus is als het gaat om plezier hebben, meegaan met alles wat ik leuk vind en iets nieuws willen doen Ik
HateValentijn, 24 jaar · Breda
gewoon een leuke jongen om mee rond te hangen of gewoon te chatten
Gcilissen, 25 jaar · Geleen
ik ben opzoek naar iemand die dezelfde interesses heeft. vertrouwen en eerlijkheid vind ik het belangrijkste in een relatie.