Na het lezen van mijn berichtje heb jij toch wel een beetje medelijden en wil jij mij hiermee komen helpen. Daarnaast zou het fijn zijn als wij alles rustig kunnen doen.
Ik hou van rustige mannen, eerlijk, van goede gevoelens, die houden van kunst en lezen. Als je degene bent die ik zoek, stuur me dan een bericht. Laten we ons met elkaar verbinden.
Kan jij het uitzicht wat leuker en gezelliger maken? Vraag mij mee uit, maak er wat geweldigs van en wie weet wat er dan allemaal van komt. Ik heb echt geen eisenlijst, het enige wat ik wil is er een keer of vaker uit zijn en uit gaan.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Empty Miind, 24 jaar · Zevenaar
Je zoekt niet in eerste instantie gelijk een vaste relatie ofzo, daten is waar je meer zin in hebt en je houdt niet van gezeur
Sweet Car0l, 25 jaar · Mierlo
Ik hoef geen vastigheid, ik wil nog lekker kunnen doen waar ik zelf zin in heb. Maar als ik de behoefte heb aan iets lekkers wil
Nobodysliefje, 25 jaar · Borgsweer
NVT
Miley2014, 25 jaar · Utrecht
ik ben voornamelijk op zoek naar vriendschap maar als het klikt wil ik graag meer hoe en wie je bent heb ik niet echt ene voorkeur
Barbara2014, 24 jaar · Turnhout
Volgt
Dametje21, 25 jaar · Maarssen
je bent dominant en laat mij doen wat jij wilt je doet met mij waar jij zin in hebt je gebruikt mij
MelMel93, 24 jaar · Vinkeveen
Ik ben geïnteresseerd in een persoon en heb ervaringen in alles. Een man houdt ervan om nieuwe dingen in het leven te