Ik heb geen speciale vereisten voor een man zoals lengte, gewicht en leeftijd, ik denk dat het alleen maar cijfers zijn! Ik wil gewoon weten dat mijn man bereid is voor mij op te komen! Al het andere doet er niet toe! Omdat velen geloven dat de foto belangrijk is, maar het is niet ... omdat van buitenaf mensen mooi kunnen zijn, en die zielen zijn walgelijk! Als je mijn mening steunt, moet je me schrijven!
Pijpen vind je zalig en wat je ook zalig vindt is standje 69. Dan proberen we gelijk klaar te komen. Ik ben alleen niet stil als ik geil ben. Dan hoor je mij hard kreunen en voor jou een teken dat je het goed doet.
Een man die iets ouder is dan mij en zich volwassen gedraagt. Die weet waar zijn verantwoordelijkheden liggen en deze dan ook niet uit de weg gaat. Een man die zich aan zijn woord houdt.