toch wel beetje een volwassen iemand. niet saai en ook niet lui. ik ben zelf soms hyper en lekker sociaal, dus samen kunnen we het echt superleuk hebben :) Ik ben allang al ontmaagd, dus die viespeukjes die erop zitten te aazen mij te ontmaagden kunnen het echt vergeten. Dat wil niet zeggen dat ik superpreuts ben, absoluut niet!! Ik wil natuurlijk ook mijn dagelijkse portie haha!! Je mag er wel goed uit zien en msschien een beetje gespierd...niet perse maar bronskleurtje kan altijd :p
Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik je je speciaal laten voelen. Laten we dit gaan doen. Ben je goed bezig met mij? Stuur me gewoon een bericht als je tijd hebt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Rodee X, 25 jaar · Bonheiden
Ik wil mijn leven delen met een vriendelijke, positieve en interessante man. Met hem wil ik me beschermd en geliefd voelen,
10ager, 24 jaar · Spui
Net als ik gewoon een beetje sexy, dat mogen wij vrouwen toch ook wel van een jongen verwachten? :p Een beetje ondeugend, stoer,
JuicyTrish, 25 jaar · Huizinge
Een leuke lieve knappe man die op zich zelf leeft, en alles goed voor elkaar heeft. Actief in bed, ik hou wel van een beetje variatie.
Gloworm, 24 jaar · Ninove
Ik ben niet het type om op een site te zoeken en misschien ben je hier ook wel om gewoon eens te kijken wat er allemaal op je af komt.
Readyforit1, 25 jaar · Houwaart
Een jongen die ervan houd om met mij leuke activiteiten zou willen ondernemen. En net als ik ook veel van slapen houd kus Floor.
Bellesmile4u, 25 jaar · Vreeland
Jij bent een lieve, fatsoenlijke, aardige man, die graag een vriendin zou willen hebben. Jij houdt ook van koken en films
NaughtYY R, 25 jaar · Liezele
Heb jij een keer zin een heerlijk diner onder gezelschap van mij en een leuk muziekje op de achtergrond ?
Jeannielove, 25 jaar · Hasselt
Je bent een kerel die t leuk weet te maken. Met mij natuurlijk