Eigenlijk ben ik niet zo veeleisend voor mannen hoor. Als je maar lief bent en vooral heel belangrijk: iemand met wie je kan lachen. Ik hou van relaxte mannen die makkelijk in de omgang zijn en goede humor hebben. Nu is natuurlijk de vraag wat goede humor is, maar daar komen we vanzelf achter toch?
Geile mannen! Zin om lekker verwend te worden? 22 lentes jong & alles wat ik wil is jou plezieren;) Na mijn heerlijke pijpmondje en sexy curves te hebben geproefd, wil je niet anders. JONG, SEXY, KNAP EN VERZORGD: wat wil je nog meer?
Jong en gewoon lekker in je vel. Gek op niets doen en hangen en soms misschien voor de tv kast. En dan computer hier en daar gewoon lekker doen waar je zin in hebt. Wat je te bieden hebt maakt me niet zo veel uit wel dat je het meent en me niet voor het lapje gaat zitten houden want daar heb ik een hekel aan. See Ya