Ik wil als voorspel jou eerst pijpen en je ballen masseren. Als je het lekker vind neem ik jouw ballen ook in mijn mond. Dat doe ik alleen als je dat wilt, want ik weet dat de ballen van een man heel gevoelig zijn. Verlang je ernaar dat mijn schaamlippen zich vast om jouw pik zuigen?
Als je denkt dat ik goed genoeg voor je kan zijn, dan hoop ik dat je me hier zult berichten. Ik zeg je dat ik veel geweldige dingen voor je kan doen als we elkaar ontmoeten. Ben je daar nu enthousiast over?
Het is niet gemakkelijk voor jongens om te doen, maar elke man die attent is op wat een meisje zegt of doet, is een man die uiteindelijk het meest succesvol zal zijn om je gelukkig te zijn. Als hij kleine details over u weet, kent hij de kleine dingen die u ook in een relatie zullen plezieren.