Spontane man met een goed gevoel voor humor. Samen terrasjes pakken en dan kunnen wij ook wel meteen even de winkels door toch? Daarna doen wij iets wat jij leuk vind. Een relatie is geven en nemen zo sta ik ook echt in het leven. Zelf ben ik een half bloedje maar sta open voor elke cultuur dat vind ik alleen maar een pluspunt wanneer iemand een andere achter grond heeft.
Ik ben hier om een ??speciale man te vinden met wie we twee helften van één verbintenis zullen zijn. Ik wil een man vinden die op mij lijkt. Ik wens een sereus persoon te vinden voor serieuze relaties, romantische, die weet hoe lief te hebben, die naar een meisje kan luisteren en haar kan begrijpen.
Je houd van dieren paarden ook graag misschien werk je er wel mee? En je kan je vinden in de woorden die ik schreef..(bloos) dat zou ik wel leuk vinden hihi.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
X Ida X, 23 jaar · America
Je bent net zo avontuurlijk en geil als ik en we zullen seks hebben buiten, zoals in het bos of op een parkeerplaats. De sensatie
JulietteGes, 23 jaar · Ommen
Als je maar leuk bent. En lief ook :) zie je er goed uit, dan is dat mooi meegenomen maar ik kijk wel iets verder dan je uiterlijk.
Sarsien, 23 jaar · Assen
Kan jij mij lekker verwennen? Weet jij de lekkerste plekjes bij een vrouw te vinden. Dan hoor ik graag wat van je.
Hotsilvyke, 23 jaar · Leopoldsburg
Volgt
Anoek03, 22 jaar · Nijmegen
volgt
Sonio0, 22 jaar · s-Gravenhage
Ik wil graag een man die zelfverzekerd en slim is, niet bang is om iets te proberen dat vooral avontuurlijk is! Ik weet zeker
Vick10, 22 jaar · Kruisland
Ik ben altijd een beetje voorzichtig als het om mannen gaat. Al de mannen die ik heb leren kennen, zijn leugenaars. Zo als mijn
Ni-En-Ke, 23 jaar · Aartselaar
Bijzondere eisen als het bij een man aankomt heb ik niet behalve dat je lekker jezelf bent. Je een vrouw in haar waarde weet