Ik weet zeker dat als wij een goede klik hebben dat wij een mooie relatie kunnen hebben en dat het voor ons zal werken. Laten we samen geweldige dingen doen, dingen die je nog nooit hebt gedaan. Ben jij ook klaar voor een nieuwe fase?
Je bent klaar om een paar vreselijke taarten te etene n te doen alsof het heerlijk is en grappen aan te horen die niet om te lachen zijn, terwijl je ook in staat bent om een intellectueel gesprek te voeren. Ik maak soms een cake die gewoon te zout is. En je wordt niet boos als ik ijs in je neus duw ;).
Ik zoek iemand die humor heeft, gezellig is en het leuk vindt om samen op een leuke date te gaan en te zien hoe leuk wij het met zijn tweetjes zullen gaan hebben hihi. Ik heb er zin in hoor!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Everienzoe, 23 jaar · Roeselare
Hallo hallo! Ik ben een vrolijke, lieve, verlegen, maar soms ook zeer enthousiast dame. Heel mainstream ik weet het, maar
Feminaah, 23 jaar · Desteldonk
Jij moet mijn date willen zijn!
Sofia-xx-, 22 jaar · Groningen
lief, rustig , begripvol
Qahierah, 23 jaar · Roosdaal
Ben jij die lieve man die ook graag in gezelschap is en sta je open voor een relatie? Dan hoop ik snel wat van je te horen.
Lailabarros, 23 jaar · Diepenbeek
Een leuke jonge man die mijn kan steunen in mijn studie tijd, waar ik leuke dingen mee kan doen en die er verzorgd uit ziet.
Ellalaah, 23 jaar · Luttenberg
Je bent bereid me meer te leren, laat me voelen dat er zoveel te leren valt, laat me de wereld zien waar je al bent geweest! Ik
Joyce30, 22 jaar · Wijk bij Duurstede
Ik ben nog niet officieel gescheiden maar alles is eigenlijk zo goed als rond alleen nog wat papierwerk en we kunnen gaan genieten.
Chnnah, 22 jaar · Klijndijk
Je zou me helpen, heel erg bereid om te doen wat ik leuk vind om te doen, je zou niet kieskeurig moeten zijn of zoiets en eerlijk