Ik wil een heer leren kennen, die heel vriendelijk is en geen druk op me uitoefent om zijn zin te krijgen. Dat is allemaal wel mogelijk toch? Of vraag ik nou allemaal onmogelijke dingen? Ik weet niet echt hoe het er hier allemaal aan toe gaat, maar ik denk wel dat het moet lukken.
Ik houd van lichamelijk contact, dus als er iets is wat jij me wel moet geven is het dat. Verder ben jij een man die zich graag eens laat verrassen door deze dame, wie weet wat ik voor jou allemaal in petto heb. Laat snel wat van je horen want ik verlang ernaar om in jouw armen te liggen.
Je houd van dieren paarden ook graag misschien werk je er wel mee? En je kan je vinden in de woorden die ik schreef..(bloos) dat zou ik wel leuk vinden hihi.