Welke jongen zou het eens zien zitten om met mij op een date te gaan en dan kijken of we een leuke klik hebben? Als we die hebben dan kunnen we natuurlijk kijken wat we nog meer willen maar ik zie dat op zich best wel goed komen.
Ik zoek een lieve, warme, open en gezellige jongen die het leuk zou vinden om met mij in contact te komen en een mooie band op te bouwen. Je hoeft niet per se rustig te zijn en mag ook wel een wilde kant hebben, hou wel van een beetje druk:p Zie jij er leuk uit, sportief en ben jij opzoek naar een relatie. Bericht
Ik ben nogal een rockchick, ben ook wel van de rockers, dan zit je eigenlijk al goed in mijn staatje, maar wel jezelf zijn. Zeg gewoon wat je wil zeggen en doe niet moeilijk. lekker eerlijk en relaxt.