Je houd van dieren paarden ook graag misschien werk je er wel mee? En je kan je vinden in de woorden die ik schreef..(bloos) dat zou ik wel leuk vinden hihi.
feesten disco kroegen je kent ze allemaal al in jou regio. Voetjes gaan de dansvloer zeker op en je houd van mee swingen natuurlijk zijn we niet de bob dus die hebben we ook nodig. Misschien leuk als ik jou bij mijn groepje introduceer en jij mij bij de jouwe. Lijkt het je wat.
Het zou te gek zijn om samen naar een feestje te gaan of juist thuis lekker op de bank te zitten met een goede film. Ik zoek een vriend die echt een relatie wil dus niet meer tijd besteed aan zijn vrienden haha. Natuurlijk is dat ook belangrijk maar het meisje komt op nummer een toch?