Ik zoek iemand die humor heeft, gezellig is en het leuk vindt om samen op een leuke date te gaan en te zien hoe leuk wij het met zijn tweetjes zullen gaan hebben hihi. Ik heb er zin in hoor!
Je bent klaar om een paar vreselijke taarten te etene n te doen alsof het heerlijk is en grappen aan te horen die niet om te lachen zijn, terwijl je ook in staat bent om een intellectueel gesprek te voeren. Ik maak soms een cake die gewoon te zout is. En je wordt niet boos als ik ijs in je neus duw ;).
Verras mij maar, ik wil graag eens echt verleid worden! Een goede openingszin is al het halve werk daar ben ik wel echt gevoelig voor. Cadeautjes totaal niet!!!! Gewoon een lekkere fles wijn open trekken samen, hapje erbij en aan het eind van de avond een goede tongzoen!