Ja, volgens mij moet ik hier dan schrijven over een jongen? Misschien zoek ik wel een meisje :p Ben beetje emo, dus ook iemand emo. moet ook van zelfde muziek als mij houden, aub geen Hollandse troep, das gewoon triest!!!
Ik ben hier op deze site, misschien werkt mijn charisma aan je. Ik heb misschien een nieuwe plek nodig om te wonen. Kan ik een tijdje je suikerbaby zijn? Nou ja, alleen totdat ik een nieuwe baan krijg.
Je bent lief en vriendelijk in de omgang met vrouwen. Je vind het heerlijk om gezellig te shoppen en leuke dingen te doen. Je wilt ook een serieuze relatie hier vinden. Daarom ben je altijd eerlijk.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Slagroomzoentje, 22 jaar · Groningen
Je vindt het leuk om dingen uit te proberen. Je bent niet preuts of verlegen om te vertellen wat je lekker vindt en wat niet.
MissIsabella, 22 jaar · Gestel
zin om wat te doen? mail me ff ok?
Muisjuh94, 23 jaar · Rumst
Een poes ben ik zeker en door het spinnen ben ik ook een ster in verleiden. Laat jij je lekker gaan en doen we wat we fijn en lekker
XChloe1995x, 22 jaar · Heverlee
Ik haat arrogantie en delinquente en nonchalante houding bij een volwassene. Ik wil een man die ik met heel mijn hart kan vertrouwen
YoungGurl, 23 jaar · Almere Haven
Je moet lief zijn, aardig, humor en ja netjes. Niet dat je een keer per dag doucht. Hihihiih.
Slimmeke, 23 jaar · Sint-Niklaas
Laat maar eens horen?
XMaddiehX, 22 jaar · Marknesse
Ik heb een man nodig die me alles kan laten doen om me dingen te laten proberen die ik nog nooit heb geprobeerd. Ik wil iemand
Schattiee, 23 jaar · Heist-aan-Zee
Gewoon een chill manneke om te chillen en te lachen en dan zien we wel wat verder.