Ben je klaar voor de dingen die ik voor je kan doen? Kunnen we het beter en gezelliger voor ons maken? Laten we geweldige dingen doen als we samen zijn. Ik ben bereid alles voor je te doen. Ik hoop dat dit binnenkort waarheid zal worden.
Ik zoek een lieve, warme, open en gezellige jongen die het leuk zou vinden om met mij in contact te komen en een mooie band op te bouwen. Je hoeft niet per se rustig te zijn en mag ook wel een wilde kant hebben, hou wel van een beetje druk:p Zie jij er leuk uit, sportief en ben jij opzoek naar een relatie. Bericht
Een lieve man, die mij een speciaal gevoel kan geven, juist voor jou. Een die niet saai is, lief en zorgzaam. je moet eerlijk zijn, en mij netjes behandelen. Leeftijd vind ik niet zo belangrijk.