Een man met een gezonde ambitie die ook iets heeft met pantykousen en dat heel aantrekkelijk vind. Maar het is absoluut geen vereiste. Iemand die kan lachen als het leuk is maar ook serieus bezig kan zijn en een beetje dominantie vind ik ook niet erg. Belangrijkste is dat je net als ik lekker in je vel zit en dat merk je in bed helemaal snel.
Verras mij maar, ik wil graag eens echt verleid worden! Een goede openingszin is al het halve werk daar ben ik wel echt gevoelig voor. Cadeautjes totaal niet!!!! Gewoon een lekkere fles wijn open trekken samen, hapje erbij en aan het eind van de avond een goede tongzoen!
Je houd van dieren paarden ook graag misschien werk je er wel mee? En je kan je vinden in de woorden die ik schreef..(bloos) dat zou ik wel leuk vinden hihi.