Niet saai om bij te zijn en kan alles doen wat onze dag niet saai gaat maken . Doe gewoon iets dat je fijn vindt en wees gewoon eerlijk. Vraag alles wat je wilt weten over mij. En ik zal het je eerlijk vertellen. Extravert en doet graag avontuurlijke dingen. Laten we beginnen als een goede vriend!
Ik ben nogal een rockchick, ben ook wel van de rockers, dan zit je eigenlijk al goed in mijn staatje, maar wel jezelf zijn. Zeg gewoon wat je wil zeggen en doe niet moeilijk. lekker eerlijk en relaxt.
Ik houd van lichamelijk contact, dus als er iets is wat jij me wel moet geven is het dat. Verder ben jij een man die zich graag eens laat verrassen door deze dame, wie weet wat ik voor jou allemaal in petto heb. Laat snel wat van je horen want ik verlang ernaar om in jouw armen te liggen.