Ik ben op zoek naar iemand die heel schattig en erg sexy is om mijn eerste te zijn. Ik ga niet voor jongens die niet voor zichzelf zorgen en gewoon willen neuken, nee. Ik ben hier vanwege mezelf en ik denk dat het een traktatie voor je is om de eerste man te zijn die me neukt. Dus je moet echt speciaal zijn om dat te doen.
Ben je op zoek naar iets moois en serieus en wil je ons die kans geven? Ik wil het pakken en ervoor gaan. Maak elkaar blij en doe natuurlijk alles wat we leuk vinden.
Als je me lekker kunt verwennen, ga ik iets heel speciaal doen met jou. Heb je er zin in om door mij verwend te worden en mij te verwennen? Laten we er maar snel werk van maken, wat denk je er van? Ik ben er klaar voor!