iemand waar ik plezier mee kan maken en leuke dingen doen. Het hoeft niet altijd iets groots of luxueus de zijn, gewoon samen een film kijken kan ook fijn zijn. Je bent geen stoere macho maar een romantische knuffelbeer.
Ik ben op zoek naar een grappige, vriendelijke en slimme persoon. Voor mij is loyaliteit een heel groot iets. Je moet loyaal zijn om vertrouwd te worden. Weet je dat ik van ochtendmensen hou?
Je bent sociaal en vind het leuk om samen met mij allerlei dingen te doen. Je bent net als ik wel een ondernemend type, en wil graag actief bezig zijn.
Kortom op deze site om een neukbuddy te vinden maar ook om nieuwe mensen te ontmoeten voor gezelschappen op datafilms of zo, op dit moment op niets langere termijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Alishia Ia, 21 jaar · Varendonk
Ik wil dat je mijn neukmaatje bent. Kan je dat doen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat we hier van elkaar zullen genieten.
18zomers, 21 jaar · Workum
Ben je benieuwd, lief en enthousiast? Hou je van een gezellig avondje uit, lekker buiten de deur eten en van de zon genieten,
Avaah1905, 20 jaar · Beveren
Helaas heb ik niet veel van TROUW, RESPECT en LOVE opgemerkt in mijn vorige relaties, dus ik ben hier nu naar op zoek. Is er iemand
Mmmiila, 21 jaar · Neerrepen
Op zoek naar een man die wat plezier met mij wil hebben. Iemand die me uit het tranendal kan halen en me weer fit maakt.
Layllalala, 20 jaar · Hei- en Boeicop
Ik wil iemand ontmoeten die houdt van het leven en alle mogelijkheden wil verkennen. Een leuk en stout persoon is waar ik erg
Marleen96, 21 jaar · Putten
Volgt
Abby007, 21 jaar · Nijverdal
Als je me kunt geven wat ik wil, Me een goed gevoel geven. Laten we elkaar vandaag goed maken voor ons. Ben je klaar voor de dingen
Lon, 20 jaar · Dalfsen
Jij bent single en vind het geil als een vrouw uitdagende kleding draagt.Ik vraag me alleen af hoe lang ik dat aan zal houden?