Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!
De jongen die ik zoek mag ook best sportief zijn maar het is geen verplichting. Jongens die een doel hebben in hun leven en er de nodige inspanningen voor willen doen hebben een streepje voor want dat vind ik aantrekkelijk. Een mooie lach en verzorgd gebit is ook iets wat mij aantrekt.
Kortom op deze site om een neukbuddy te vinden maar ook om nieuwe mensen te ontmoeten voor gezelschappen op datafilms of zo, op dit moment op niets langere termijn.