Ik ben niet zo dol op mannen die denken dat ze voor me moeten zorgen. Ik kan dat zelf heel goed doen. Ik heb liever een man die de deur voor me openhoudt en mijn stoel opheft. Een aardige vriendelijke man met goede manieren!
Ik heb helaas in mijn vorige relaties nog niet veel gemerkt van TROUW, RESPECT en LIEFDE, daarom zoek ik dit nu via deze weg. Is er iemand die mij dit wel kan geven??
je moet een beetje tegen een gekke meid kunnen, die soms ook hyper is. Jij moet een goed gevoel voor humor hebben, Geen bankhanger of ijverige voetbalkijker. Als Oranje speelt gaan wij wel samen in vol ornaat.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Cool-Vicky9, 26 jaar · Oostkapelle
Hou van jongens/mannen die weten wat ze willen, die voor hetzelfde als ik gaan en zich niet anders voordoen dan dat ze zijn.
Stoutemeidxje, 27 jaar · Anerveen
Eigenlijk kan ik niet zeggen hoe je moet zijn, ik ben op zoek naar sex en wil dus een verzorgde man want heb geen zin in ziektes
Debbiethegirl, 27 jaar · Varendonk
Ik wil dat je me zo hard neukt en me zo laat klaarkomt, je pik is groot en je zou iets aardigs met me doen, eet me goed op en doordring
ElleBri, 26 jaar · Domburg
Dit is een zeer interessante vraag en toch een moeilijke vraag. Niet omdat ik geen antwoord heb, maar omdat het heel moeilijk
Nuela , 27 jaar · Rotterdam
volgt
Tori91, 26 jaar · Tubbergen
Je bent: Hygiënisch maar niet OA. Je mag best wel eens sarcastisch zijn, maar niet racistisch. Ik hou niet van complicaties.
HotAnikaa, 26 jaar · Beveren
Misschien een soortgelijk persoon als ik. Eenling maar ook wel open voor ontdekkingen en zelfde interesses. Studeren is
Anou K, 27 jaar · Idegem
Als je een lieve vent bent, zou ik je zeker tevreden stellen. Ik ben een stout meisje, denk je dat je me aankan? Ik ben hier alleen