Een eenvoudige man die altijd een goede tijd met mij wil hebben. Iemand die de energie heeft om iets te doen en me het gevoel kan geven dat ik speciaal voor hem ben. Slim en heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die altijd en overal beschikbaar is.
Ik heb eerlijk gezegd niet een idee naar wat voor een jongen ik precies op zoek ben maar ik hoop dat je lief en gezellig bent en de rest zien we wel ok?
Ik heb helaas in mijn vorige relaties nog niet veel gemerkt van TROUW, RESPECT en LIEFDE, daarom zoek ik dit nu via deze weg. Is er iemand die mij dit wel kan geven??
Het liefst een beetje handig met verstand van waterleidingen en electra, maar dat is geen must have hoor. Belangrijker is dat je lief bent en houdt van kunst in de wording van allerlei materialen en in alle vormen en maten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Hottie2, 27 jaar · Papenvoort
Een relaxte jongen denk ik, lief en eerlijk. beetje gespierd mag ook wel :p
Milabu, 27 jaar · Houthalen-Helchteren
Ik ben een meid die best gek op seks is, en daar nu tekort in komt. Dat wil ik graag aanvullen en genieten van jou en mij in bed.
Anniee, 26 jaar · Den Helder
Kan jij mijn wilde kant uit me krijgen, en ben je vooral lief, open, spontaan en hou je van lachen dan denk ik dat wij met elkaar
Juliaaah, 27 jaar · Appingedam
Op zoek naar een man die houdt van verkennen en weet hoe het is om een goede tijd te hebben.
Vixxxen, 27 jaar · Kraggenburg
Stel jezelf eens voor! :) En waarom zou ik voor jou moeten gaan ;)
JustBProuD, 26 jaar · Ranst
Ik zou graag iemand hebben die, ook in de fotografie zit, een man met dromen is en die weet hoe hij een vrouw moet behandelen
JammieJuul, 27 jaar · Zwijndrecht
Ik zou graag een man ontmoeten die een leuke date wel ziet zitten. Ik wil graag iemand die net zo sportief is als ik. Ik denk dat
SFling, 27 jaar · Koekelare
Heel veel seks en lekker veel genieten is precies wat ik bedoel. Wel opbouwend dat is wel erg fijn. Heb je er ook zin in met me?