Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje te sturen, zou dagtaak zijn. Mocht ik interesse hebben, stuur ik je uiteraard een berichtje terug. Stellen die interesse hebben: ik date alleen samen met mijn vriend!!!
Je bent een aardige en goedhartige man die me wil ontmoeten, Een man die mijn vriend wil worden en die bereid is alles voor me te doen. Ik wil niet alleen seks maar ook iemand die me begrijpt en met wie ik kan praten, want ik wordt boos op die mannen die me blijven berichten en alleen om seks vragen, dat is niet
Doe net alsof je eerst beleefd bent, maar je zult eerlijk zijn als het echte ding dat je me wilt, is dat je volwassenenleerpret kent. Ik zal een eerlijke, perverse man beschouwen als stil maar een leugenaar.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Lily1989, 27 jaar · Kampen
volgt
PleasureFest, 27 jaar · Hilversum
Casual, los, spontaan, vrolijk, energiek en actief. Maar ook nieuwsgierig en geïnteresseerd. Meer belang hechten
MissIndependent, 26 jaar · Zwolle
PrettyZoeXX, 26 jaar · Gulpen
Hou van een mooie man om me heen en de verleidingen die er bij horen. Dan pas weet ik zeker dat het wel erg lekker kan gaan worden.
Hapsnap1990, 27 jaar · Rozenburg
Ben jij een vrolijke gozer die in de weekenden (veel) tijd heeft? Zie je het wel zitten om samen met mij dan wat tijd door te brengen?
DateRegioRdam, 27 jaar · Hoogvliet
Ik wil iemand kunnen vinden uit de buurt van Rotterdam , ik heb zelf nog geen auto, die het leuk vindt om mij op sleeptouw te nemen.
Hailana, 27 jaar · Amersfoort
Durf jij dat denk je, deze uitdaging met mij aan te gaan? En heb je misschien ervaring met harde SM? En dan doel ik echt op alles
Stoutemeidxje, 27 jaar · Anerveen
Eigenlijk kan ik niet zeggen hoe je moet zijn, ik ben op zoek naar sex en wil dus een verzorgde man want heb geen zin in ziektes