Heb jij van die stevige grote handen die goed kunnen kneden en mij even helemaal buiten mezelf laat treden? Ik mag best stevig aangepakt worden hoor ;) En als we toch zo intiem zijn met elkaar.... wie weet wat dan nog meer!
Ik zoek een lieve zorgzame vrolijke positieve man met humor en die mens en diervriendelijk is. Verder ben ik niet vies van een lekkere vrij partij, dus zoenen en tongen is wel een pre bij mij. Denk jij dat jij deze dingen die ik hier schreef in je hebt zitten, dan sla mij niet over en schrijf me en ik zal altijd
Een man die altijd en overal seks met me wil hebben! Je moet wel een game zijn voor alles wat ik probeer te doen en als je iets wilt voorstellen, sta ik er heel erg open voor!