ik hou van hete jongens die groter zijn dan ik, die een geweldige foto van me kunnen maken, waar we ook gaan. Ik hou ook van jongens die me op een andere plek meenemen en jongens die erop staan ??om een ??foto te maken. ik haat jongens die niet erg ondersteunend zijn en die vreugde doden in verschillende dingen.
Je hebt dromen en ambities en werkt eraan om ze te bereiken. Je denkt dat we wel overeenkomsten hebben en dat je me wilt leren kennen. Ik wil iemand die me accepteert zoals ik ben.
Je bent spontaan vind het dus niet erg als ik op familie bezoek ga en jij niet altijd mee hoeft. Je houd van familie, vrienden en kennissen om je heen, en vind het leuk om vaak op feesjes te verschijnen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Pebbles, 27 jaar · Vrouwenakker
Leuke jongen om mee te gaan stappen en wie weet wat nog meer.
KaatTiieE, 26 jaar · Antwerpen
Je hoeft zelf geen schoenenliefhebber te zijn, maar je moet gewoon het geduld hebben om op me te wachten als ik lekker aan het
Vic1990toria, 27 jaar · Aalst
Jij hebt zelf ook wat in te brengen in bed, je bent niet bang voor speeltjes en ook het spelen van een bijvoorbeeld een strenge
OhSoQuiet, 27 jaar · Almere
recht door zee en zonder gedoe
Valentinew, 26 jaar · Giekerk
Een echte gentleman, die mij met respect zal behandelen, iemand waarmee ik een goede toekomst mee kan opbouwen en samen lang
Viezediana, 26 jaar · Amstelveen
Je laat me mezelf zijn.
Amsterdamsletje, 26 jaar · Amsterdam
Net zo geil en gek als mij!!
91brenda, 26 jaar · Voorburg
Ik val op wat oudere mannen, ben vooral op zoek naar een lieve man die voor me wil zorgen.