Iemand die dol is op reizen ook. Iemand die meegaat en met mij van elk moment kan genieten. Een persoon die gelukkig zal zijn als we eenmaal naar een aantal verschillende plaatsen kunnen gaan!
Ik wil plezier hebben met een man die makkelijk in de omgang is, die leuk is en veel praat, ik hou niet van een saaie man die verlegen is en niet zoveel praat. Ik hoop dat ik snel een bericht ontvang!
Je hebt dromen en ambities en werkt eraan om ze te bereiken. Je denkt dat we wel overeenkomsten hebben en dat je me wilt leren kennen. Ik wil iemand die me accepteert zoals ik ben.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
DueDate, 26 jaar · Alphen aan den Rijn
Trefwoorden; gevoelig, betrouwbaar, humor, lief, zorgzaam, iemand die ook kan geven in plaats van alleen maar nemen.
TeerrXxX, 26 jaar · Nieuwerkerk
Ik heb een beer van een vent nodig. Iemand die mij optilt en tegen de muur drukt. Twee sterke handen die mijn borsten en billen
Love-Kimberleyx, 27 jaar · Rijswijk
Gek ben je van seks en je houdt van een vrouw die een goed uithoudingsvermogen. Pijpen mag ik je en je wilt mijn poesje goed likken.
AylaMo, 26 jaar · Zweeloo
Een leuke gezellige jongen die graag plezier maakt in het leven en ook wel serieus kan zijn.
Ling, 27 jaar · Bovensmilde
Lekkere hete vent die van geen wanten weet. Je weet hoe je met een mooie meid als mij om moet gaan en kan me heerlijk verwennen.
Novanova91, 26 jaar · Nederweert
Als jij wel veel tijd over hebt en niet weet wat doen dan is mijn zwembad misschien jou oplossing. Geen nood hij is verwarmd
Pieringgurl, 26 jaar · Abcoude
Je bent lief en vooral jezelf, je hebt geen ochtendhumeur en heb geen bezwaar tegen een gamende vriendin die rookt. Het zou
Wasssuuuppp, 26 jaar · Lelystad
Ik kan niet zeggen dat ik een bepaald type heb. Qua uiterlijk moet er iets zijn dat mij aantrekt, wat dat iets is daar kan ik mijn