Ik zoek iemand die positief in het leven staat, spontaan en gezellig is. Een prater, een doener, onafhankelijk, direct en ambitieus. Ik ben (nog) niet op zoek naar een vaste relatie, maar sta open voor mailcontact en een spannende date.
Je bent spontaan vind het dus niet erg als ik op familie bezoek ga en jij niet altijd mee hoeft. Je houd van familie, vrienden en kennissen om je heen, en vind het leuk om vaak op feesjes te verschijnen.
Welke man maar ook behalve Fred en dan bedoel ik de Fred waarmee ik een date heb gehad, alle anderen die Fred heten kunnen gewoon reageren, ik heb niets tegen de naam, alleen maar tegen hem.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Rodeduiveltje, 27 jaar · Kortrijk
Ben je een lieve man die wel een beetje geduld met vrouwen heeft dan maak je een goede kans. Je moet er verzorgd uit zien een lekker
Lieve Corina, 26 jaar · Leeuwarden
Heb jij iets lekkers voor mij in de aanbieding? Ik zal je belonen als je lief voor mij zult zijn, ik zal je verwennen zodat jij
5ophie23, 27 jaar · Diphoorn
De man die ik wil in bed is een man die van seks houdt en weet wat een vrouw wil. Ik ben er vrij zeker van dat we alles kunnen hebben
Laylaa, 26 jaar · Enschede
moet goed in bed zijn
Gotheva, 27 jaar · Ottenburg
Indien interesse, laat maar iets weten. Je krijgt steeds een antwoordt terug.
HipxManon, 26 jaar · Zierikzee
Ik ben op zoek naar een man die van porno houdt en deze waardeert, en die bereid is om te worden opgenomen terwijl hij me neukt.
Athhenaa, 26 jaar · Oetingen
Ik haat het wanneer iemand tegen me liegt, dus je kunt maar beter een aardige vent zijn, eerlijkheid en dat alles. Je moet een
Abriana, 27 jaar · Werkhoven
Ik hou wel van een beetje uitdagen, en vind het helemaal niet erg als er een man ook lekker op hapt. Hmm maakt mij juist nog geiler.