Jij bent sterk, sportief. Je kan wat klussen, bent wel handig met een hamer en een schroevedraaier. Verder een hoef je niet perse heel knap te zijn hoor, als je maar wat lekkers hebt. Je staat open voor een aparte vorm van betalen.
Je zou serieus moeten zijn om mijn neukmaatje te worden. Ik weet zeker dat dit fijn voor ons zal zijn. Heb je daar nu interesse in? Stuur me een berichtje. Ik wacht op je.
Alles behalve iemand die zich stoerder voor doet dan hij in werkelijkheid is, ik hou van leuke dingen doen en hoop jij ook natuurlijk! Een beetje serieus mag wel, niet alles is altijd een feest of een grap toch?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Aveyrri, 26 jaar · Amersfoort
Nou, ik hou van een man die me kan inspireren om meer te doen. Help me hoe ik mijn doelen kan bereiken. EEN man die ook ambities
Ashley92, 26 jaar · Franeker
Een man lief en gevoel voor humor, een lieverd, die samen met mij gelukkig wilt worden, iemand met een goede persoonlijkheid,
WandaSuper, 27 jaar · Venlo
Leuk persoon, die van gezellige dingen houdt.
KISSY, 27 jaar · Zwolle
Daar kom ik snel achter hoop ik...
SeXxXyEvil, 27 jaar · Asper
Ik vind verschillende jongens leuk, stoere jongens, rustige, gezellige jongens, hopelijk ben jij daar een samenvoeging
Maay K E , 26 jaar · Geel
Bedrieg me niet hou van me en geef om me. Dat zijn de belangrijkste dingen die een man moet hebben. En ik hoop dat jij dat bent.
Ayaz0, 26 jaar · Hoegaarden
Jij doet wat je wilt en je houdt van jouw onafhankelijkheid. Dat geeft je echter niet het recht om bij mij vreemd te gaan. Jij
Isabellleeh, 26 jaar · Enschede
Geweldig in ieder geval, heerlijke kok, en een fantastische kusser.