Ik heb gewoon een man nodig die er altijd voor me is als ik hem nodig heb. Wie kunnen mijn vrienden zijn met voordelen? Je moet weten hoe om te gaan met mij en een ruimdenkende man die graag tijd met me doorbrengt. Wie houdt ervan om me een goede shag te geven als we samen zijn.
Een leuke lieve man die volwassen genoeg is om beslissingen te maken. Open staat voor een relatie en gek is op dingen doen zodat ik verlaafd aan hem raak. Waar is die man? Die mij een goed gevoel geeft in zijn armen. Ben jij het?
Het liefst een beetje handig met verstand van waterleidingen en electra, maar dat is geen must have hoor. Belangrijker is dat je lief bent en houdt van kunst in de wording van allerlei materialen en in alle vormen en maten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Pucky91, 26 jaar · Nijverdal
Ik heb nu alleen seks nodig en niets meer. Ben je op zoek naar hetzelfde als ik? Ik moet het nu hebben, dus laten er meteen voor
Agressieveling, 27 jaar · Almere
Ik ben geen perfectionist en zoek daarom ook niet naar de perfecte jongen. Iedereen heeft wel zijn mankementen, het gaat
Sessions, 26 jaar · Leuven
Jij bent een hele leuke en vooral spontane jongen of man. Leeftijd maakt niet zoveel uit maar het moet wel een beetje passen.
Sifra19900412, 27 jaar · Lelystad
Dus niet iets opbouwen en dan denken van nou ik mis mijn vrijheid dus weer dumpen. Nee dat vind ik echt veel te pijnlijk. Kijk
Nelly171, 26 jaar · Waarde
Ik wil niet echt teleurgesteld worden, dus doe alsjeblieft alles om me te verwennen en om me gelukkig te maken in bed! Ik ga
Elliann, 27 jaar · Terneuzen
Ik ben op zoek naar een vriendschap die zich mogelijk tot iets meer kan ontwikkelen. Ik wil verkennen en wat lachen samen.
W00pw00p, 27 jaar · Deest
Lekker en geil en een beetje ervaren!
Suuzziiee, 26 jaar · Tiel
Aangezien mijn vriend het niet zo nauw neemt met het woord relatie zoek ik iemand die wel betrouwbaar is en blij is met het geen