Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.
Ik reageer misschien niet. Ik wil niet gemeen zijn hoor, maar als je smerig bent zal ik je rapporteren. Hopelijk kunnen we een goed gesprek hebben en misschien wel daten. Wacht aub niet te lang!
Ik zoek een lieve zorgzame vrolijke positieve man met humor en die mens en diervriendelijk is. Verder ben ik niet vies van een lekkere vrij partij, dus zoenen en tongen is wel een pre bij mij. Denk jij dat jij deze dingen die ik hier schreef in je hebt zitten, dan sla mij niet over en schrijf me en ik zal altijd