Eh, ik weet eigenlijk nog niet zo goed waar ik naar op zoek ben hier. Ik denk dat ik hier net op tijd ben en dat het niet al te veel tijd van mij in beslag zal nemen...zoveel verschillende soorten minnaars! Ik haat het dus echt als ik ergens te lang op moet gaan zitten wachten en er dan nog niets persoonlijks gebeurd. Snap je?
Een man die eenvoudig is maar veel dromen en doelen heeft om te vervullen, dat is gepassioneerd. Ik ben ook op zoek naar een man met een grote (je begrijpt wat ik bedoel). Ik mis echt het gevoel van plezier maken
Verder moet je wel seks met liefde kunnen geven. Met andere woorden; Ik ben geen neukpopje waar je op kan kruipen wanneer je maar zin hebt, er moet wel iets van chemie tussen ons zijn om mij helemaal aan jou over te geven. Wil jij met mij op die manier lekker experimenteren? laat het me dan weten!