Ik wil weten of we het kunnen laten gebeuren. Om eerlijk te zijn is dat het meest perfecte idee ooit. Zullen we ontdekken of dat is wat we echt leuk vinden? Is dat wat je ook wilt?
Ik hou wel van mannen die van gekke dingen houden. Dus bungeejumpen op een eerste date bijvoorbeeld. Of die mij de vrijheid geven om hen een volledig nieuw kapsel te geven. Niet te zwaar denken over alles, maar gewoon doen en leven met de dag.
Zoek dan ook een lieve man, een man die samen met mij een leuke spannende relatie wil aan gaan. De spanning bedoel ik dan in de slaapkamer. Ik hou niet van die stoere mannen met veel praatjes, ik ga liever voor de andere kant.
Wat goed past bij mij: spontaan, dat je goed kan luisteren en ook lekker kan kletsen, iemand die het fijn vindt om iets voor een ander te doen gewoon omdat hij het wil of kan, ik vind het stoer als een man handig is en cute als hij onhandig is dus dat kan beide kanten op.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
XKukelekux, 26 jaar · Leeuwarden
Gewoon een eerlijke leuke jongen.
Utregsmeissie, 27 jaar · Utrecht
Ik zoek iemand met ongeveer dezelfde interesses, ik hou wel van een actieve jongen. Niet iemand die thuis de hele dag zit te
Angel S91, 26 jaar · Zwanenburg
Ik ben single en hopelijk ben jij dat ook. Ik ben er aan toe om samen met jou iets te gaan opbouwen wat misschien wel eens kan leiden
LillyH1990, 26 jaar · Ramsel
Jij bent makkelijk in de omgang en vrolijk, verder heb ik echt geen torenhoge eisen of zo.
Kaylee Xx, 26 jaar · Brielle
BitHurry, 26 jaar · Lombardsijde
wat ik zoek is dat hij een oprechte, aardige, liefhebbende persoon is.
KellyEmo, 26 jaar · Borger
Kom maar uitvinden hoe ik het allemaal voor mij zie, lekker seksen en niet te veel eisen? Na die tijd niet komen dat je graag
ZeeJor, 26 jaar · Kamperland
Neuk mijn natte kut en laat me genieten wat lekker is. Ik hou van een heerlijke partij seks niets moet alles mag! Dat is toch