Ik zoek iemand die positief in het leven staat, spontaan en gezellig is. Een prater, een doener, onafhankelijk, direct en ambitieus. Ik ben (nog) niet op zoek naar een vaste relatie, maar sta open voor mailcontact en een spannende date.
Ik verwacht een uitgebreide liefdesverklaring en het universum op een presenteerblaadje. ECHT??? Nee gekkie. We zien wel of de klik er is. Let's have some fun.
Een andere spring in het veld zou misschien wat te veel van het goede zijn, misschien toch iemand die wat rust in mijn leven kan brengen. Wel iemand die me serieus neemt en mijn hyperactiviteit dus kan accepteren.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Stefaa0, 26 jaar · Laren
"De ontmoeting van twee persoonlijkheden is als het contact van twee chemische stoffen: als er een reactie is, worden
Kimmiedoesburg, 27 jaar · Doesburg
Ik zoek een leuke heer, met wie ik samen naar de bioscoop kan. Of samen lekker thuis kan zitten en dan samen een goede film bekijken.
Terrorzone, 26 jaar · Lelystad
Jij bent een koene ridder in bezit van een wit paard (of een groene Opel manta) die me meeneemt naar een mooiere plek dan dit.
Gtst, 26 jaar · Almelo
volgt nog
OlliieX, 27 jaar · Blaasveld
Je bent opgewonden om bij mij te zijn, je zult me ??alles vertellen waar je aan denkt. Je zult niet verlegen voor me zijn!
Charlieangel, 26 jaar · Tiendeveen
Ik hou van witte, melk en pure chocolade ;-)
Mady0, 26 jaar · Leerbroek
Ik ben niet op zoek naar de knapste man, leukste man hier. Ik weet dat een knappe man nooit echt veel inhoud heeft. Ik ben op zoek
Burn Enough, 27 jaar · Oldenzaal
Je zult me respecteren, en zelfs om mijn grappen moet je lachen. Je hebt dezelfde levenshouding als ik. Het maakt mij niet