Seks is ook belangrijk voor jou, als je een relatie hebt of als je alleenstaand bent, kan het me niet schelen. We doen het voor de seks en dat is wat telt, is het?
Ben jij een leuke man en woon je in Tilburg en is je leeftijd tussen de 23-28 jaar, wil je eens met mij afspreken of heb je zin om lekker te chatten met mij ? stuur me dan een berichtje zou ik zeggen XXX
Wat goed past bij mij: spontaan, dat je goed kan luisteren en ook lekker kan kletsen, iemand die het fijn vindt om iets voor een ander te doen gewoon omdat hij het wil of kan, ik vind het stoer als een man handig is en cute als hij onhandig is dus dat kan beide kanten op.
Volgens mij zijn alle leuke mannen hier in de buurt bezet of kan ik ze niet vinden! Bah ik wil weer een vent! Of in ieder geval een buddy die af en toe mijn bed komt verwarmen en dan bij mij ook even het vuurtje een beetje opsteekt! Vooral in die regenachtige en winter periodes is dat wel fijn toch!?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Meidje22, 26 jaar · Amerongen
Jij bent gewoon een lekkere en-of gezonde man die graag met seks van doen heeft en heerlijke grote borsten lekker geil vindt.
Sophietje, 26 jaar · Venlo
laat maar weten!
Ladyii, 27 jaar · Epe
Lucide, 26 jaar · Tiel
Ik zoek een redder in nood wanneer ik verdrink in de liefde.... Een beetje TE cliche? Zal best, maar tussen al deze profielen
Fionanieuwdorp, 27 jaar · Nieuwdorp
Een man die net als mij zoekende is naar genot en uitdagingen
Angel9, 27 jaar · Stompetoren
i will tell you late
Chantallee, 26 jaar · Naaldwijk
Jij bent mijn prooi en je kunt niet van mij wegkomen!
Triviantum, 27 jaar · Kloosterhaar
Ik ben op zoek naar een leuke verzorgende man om iets mee op te bouwen. Je moe trouwens lief zijn en eerlijk en niet teveel problemen