Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd aan mijn tablet dus reageren doe ik snel!
Het liefste iemand die ongebonden is of die wel wat kan regelen. Ik heb echt tegen kinderen geen bezwaar. Maar als jij daar door nooit meer van huis kan dan hoef jij niet te reageren. Zelf mag ik graag uitgebreid koken, als jij graag eet dan weet ik wel wat leuks om te doen.
Heb jij lekker veel tijd vrij? Fijn want dat heb ik binnenkort ook! Dan kunnen we lekker op stap gaan en tussendoor lekker knuffelen. Of slaan we het op stap gaan over en richten we ons gelijk op de knuffels?
Ik verwacht een uitgebreide liefdesverklaring en het universum op een presenteerblaadje. ECHT??? Nee gekkie. We zien wel of de klik er is. Let's have some fun.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Pauulla, 26 jaar · Klooster Lidlum
Als jij een lieve, zorgzame en niet al te saaie man bent om mee samen te te zijn, denk ik dat ik je nu al leuk vindt! Leeftijd interesseert
Liesje1990, 27 jaar · Doetinchem
Ik val op gespierde grote lieve mannen ;)
MiekkieMouze, 27 jaar · Spui
Ben je het iook zat om alleen te zijn en wil je weer gelukkig worden met een lieve partner aan je zijde, zoek dan niet verder!
1weekSingle, 27 jaar · Elst
Iemand die goed dingen voor zichzelf kan houden, en de klik moet er natuurlijk ook zijn
Vlaamsche, 26 jaar · Oostende
Over mijn ideale jongen kan ik kort zijn. Leuk uitziend, gek, moet mij absoluut geen tegengas geven. open voor veel dingen.
AnnaLo, 27 jaar · Gits
Je kan zeker een leuke tijd met mij hebben, we kunnen eventueel naar een stil plekje gaan voor een vluggertje of we nemen een
JessicaLoca, 26 jaar · Haastrecht
Je bent een gepassioneerde man met veel te bieden en je zult jezelf amuseren met mij. Je kunt ook een goed gesprek houden en
Lilli296, 27 jaar · Harelbeke
respecteer me zoals ik ben, en ik respecteer je zoals jij bent. en alsjeblieft ik hou er niet van om een getrouwde man te vermaken