Uhm, ja goede vraag. Met mijn mond vol tanden sta ik normaal gesproken niet, maar nu weet ik het even niet meer. Wat zeg jij er van om jouzelf aan mij voor te stellen, jij kan dat vast beter dan dat ik dat kan. Het gaat tenslotte over jou en niet over mij.
Het liefst een beetje handig met verstand van waterleidingen en electra, maar dat is geen must have hoor. Belangrijker is dat je lief bent en houdt van kunst in de wording van allerlei materialen en in alle vormen en maten.
Ik ben hier gewoon op zoek naar een ontmoetingsplaats, als er iets meer van komt, dan is het geweldig! Ik zal pas een relatie met iemand aangaan als ik denk dat ze mijn tijd en moeite waard zijn. Waar ben ik op zoek naar een partner? Het is goed als iemand bezorgd of medelevend is. Ik wil dat iemand echt van het