Ik hoop gewoon dat er ook een leuke jongen te vinden is die er geen probleem van maakt dat ik niet altijd elk weekend met hem op de bank kan gaan zitten ;-) Misschien heb jij ook wel wisselende werktijden?
Een man die weet hoe hij een kusje en zelfs een verzengende kus moet geven. Een man die heel gepassioneerd kan zijn in het ontvangen en geven van een zoen. Een man die mijn kus minnaar kan zijn.
ik hou van hete jongens die groter zijn dan ik, die een geweldige foto van me kunnen maken, waar we ook gaan. Ik hou ook van jongens die me op een andere plek meenemen en jongens die erop staan ??om een ??foto te maken. ik haat jongens die niet erg ondersteunend zijn en die vreugde doden in verschillende dingen.
Een leuke lieve man die volwassen genoeg is om beslissingen te maken. Open staat voor een relatie en gek is op dingen doen zodat ik verlaafd aan hem raak. Waar is die man? Die mij een goed gevoel geeft in zijn armen. Ben jij het?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
KaliaEbonyHard, 26 jaar · Katlijk
Is hier een leuke man, die niet meteen van alles van mij verwacht maar gewoon aan een relatie wil beginnen?
XKukelekux, 26 jaar · Leeuwarden
Gewoon een eerlijke leuke jongen.
GlowAngel, 26 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik hoop dat je hartstochtelijk en zorgzaam voor me zult zijn. Ik beloof je dat dit echt leuk voor ons zal zijn. Ik geloof dat
Stil, 27 jaar · Apeldoorn
Als jij een jongen of man bent die lekker zijn eigen ding doet vind ik dat erg prettig. Samen iets opbouwen is zeker belangrijk
Hyver, 27 jaar · Zoutelande
Ik zoek een leuke spontane man. Hou jij ook van spontaan dingen doen, lekker sportief bezig zijn, samen uitgaan, maar ook
Hartjes, 26 jaar · Amsterdam
Iemand van mijn leeftijd en die ook in noord holand woont
Sarah1990, 27 jaar · Amsterdam
Ben jij degene die mij op sexgebied wat kan bijleren?