Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben ik niet op zoek naar een vaste liefdes relatie, die tijd heb ik gehad. Een gezellig gespreksmaatje is altijd leuk, maar er moet wel een klik zijn. Het gaat mij uitsluitend om een seksuele relatie, waar wij samen veel plezier aan kunnen beleven.
stuurt me hier een berichtje en mischien bloeit er wat leuks uit oh en al die mannen die me alleen aan hun favorieten lijst toe voegen en me geen bericht sturen. dont bother dat laat mij zien dat je gewoon geen intresse hebt
Een leuke lieve man die volwassen genoeg is om beslissingen te maken. Open staat voor een relatie en gek is op dingen doen zodat ik verlaafd aan hem raak. Waar is die man? Die mij een goed gevoel geeft in zijn armen. Ben jij het?