Je bent spontaan vind het dus niet erg als ik op familie bezoek ga en jij niet altijd mee hoeft. Je houd van familie, vrienden en kennissen om je heen, en vind het leuk om vaak op feesjes te verschijnen.
Het liefste iemand die ongebonden is of die wel wat kan regelen. Ik heb echt tegen kinderen geen bezwaar. Maar als jij daar door nooit meer van huis kan dan hoef jij niet te reageren. Zelf mag ik graag uitgebreid koken, als jij graag eet dan weet ik wel wat leuks om te doen.
Ik ben niet zo dol op mannen die denken dat ze voor me moeten zorgen. Ik kan dat zelf heel goed doen. Ik heb liever een man die de deur voor me openhoudt en mijn stoel opheft. Een aardige vriendelijke man met goede manieren!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Aubree1, 26 jaar · Bredevoort
Sexy man die een match met me kan zijn. Een vent die veel gevoel voor humor heeft.
Dododo, 26 jaar · Amsterdam
chill to hang out with
QuillNice, 26 jaar · Arendonk
Denk je dat wij snel eens zullen afspreken? Als jij die begripvolle man bent die ook niet van nep houdt, dan denk ik dat wij elkaar
Bridgitxxx90, 27 jaar · Dronten
Ik vind het geweldig als een man spontaan mijn kont aait. Ik wil dat je kreunt als je die dikke lul in mijn poesje stopt!
DareYouXXX, 26 jaar · Kinrooi
Ik moet zoveel tijd in het leven doorbrengen met seks hebben en daarvoor heb ik een partner in crime nodig. Alleen echt leuke
Maskeopkop, 26 jaar · Petegem-aan-de-Schelde
Een leuke man die open staat voor serieus, die mij het gevoel kan geven dat ik gewaardeerd word, respect heeft en niet te aanhankelijk
Soerie0, 27 jaar · Almelo
Ik wil me leven met je delen en wat meer actie in me leven krijgen. Je moet dus niet iemand zijn die alle dagen thuis zit uit je
Beckatjuh, 26 jaar · Gent
Naast de klanten die ik regelmatig over de vloer heb, zou ik graag ook nieuwe mensen beter willen leren kennen