Welke man maar ook behalve Fred en dan bedoel ik de Fred waarmee ik een date heb gehad, alle anderen die Fred heten kunnen gewoon reageren, ik heb niets tegen de naam, alleen maar tegen hem.
Jij bent sterk, sportief. Je kan wat klussen, bent wel handig met een hamer en een schroevedraaier. Verder een hoef je niet perse heel knap te zijn hoor, als je maar wat lekkers hebt. Je staat open voor een aparte vorm van betalen.
Ik wil plezier hebben met een man die makkelijk in de omgang is, die leuk is en veel praat, ik hou niet van een saaie man die verlegen is en niet zoveel praat. Ik hoop dat ik snel een bericht ontvang!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Stapvriendin, 26 jaar · Everberg
Ja waar zit je verstopt en wat moet ik nog meer doen om je te kunnen vinden. Laat het me even weten oke?
M4delyn, 27 jaar · Oostvoorne
Ben jij net als mij een knapperd opzoek naar lekkere seks, laten we kijken of het wat voor ons is. Ik denk dat we het geweldig
Simonevdz, 26 jaar · Sint-Niklaas
Ook vooral spontaan de rest mag je me vertellen
Marinn, 26 jaar · Almelo
Ik zoek iemand die serieus is maar waarmee je ook kunt lachen. Je moet stevig in je schoenen staan want ik heb tegengas nodig.
EClaireee, 26 jaar · Baarle-Hertog
Als je denkt dat we goed kunnen zijn voor elkaar, dan moet je me hier berichten. Ik zeg je dat dit het begin is van iets geweldigs
Thebrain, 26 jaar · Nijmegen
Een energieke lekkere man die niet zo snel moe wordt. Een man die me kan laten schreeuwen en me kan brengen naar seksuele hoogten
Lindss, 26 jaar · Rotterdam
Volgt
Rubie234, 26 jaar · Velsen-Noord
Stoute meiden zijn leuk. Je hebt wel zin om er achter te komen hoe stout ik ben.